de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 20 Nov 2019 | Expiră 23 Nov 2019

WEB DESIGNER & SOCIAL MEDIA SPECIALIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce aptitudini trebuie sa ai (scrise in ordinea prioritatilor):

  • web design: 90% din site-urile noastre sunt facute in WordPress, deci cautam un om care sa cunoasca platforma foarte bine si sa aiba cunostinte avansate de PHP si HTML, dar si de SEO
  • social media: sa cunosti Facebook Business Manager si sa fi implementat, urmarit si optimizat campanii in trecut (pentru clienti, nu in interes personal)
  • grafica: cunostiinte medii spre avansate; va fi nevoie sa iti faci singur bannerele pentru site-uri si uneori, grafica ad-urilor de Facebook (derivata dintr-un Key Visual deja aprobat cu clientul)

Descrierea jobului

Trecand peste chestiile tehnice, tu ca persoana, trebuie sa:

  • fii creativ - la urma urmei suntem o agentie care face marketing bazat pe performanta, dar tot ce pleaca din agentia noastra, fie ca e o brosura, campanie sau website… este out of the box
  • poti gestiona concomitent mai multe proiecte; nu te gandi la 100, dar cu siguranta nu vei lucra pe un singur proiect/client
  • poti face fata presiunii deadlineurilor; se mai intampla sa apara situatii in care trebuie sa facem chestii de azi, pe azi
  • fii responsabil si serios cand vine vorba de lucrurile pe care le faci/creezi; nu ne place micro-managementul, asa ca toti oamenii nostri sunt autonomi si nu am vrea ca asta sa se schimbe
  • fii auto-didact si interesat de dezvoltarea personala si profesionala; tinem foarte mult la asta, pentru ca noi ca indivizi suntem intr-o continua crestere si avem pretentia asta de la toata lumea care este implicata in agentie. #WeGrowTogetherReprezinta un MARE avantaj:cunostiintele de editare video
  • cunostiintele de copywriting
  • sa fi lucrat in trecut intr-o agentie
Acum ca le-am cerut pe toate, hai sa-ti spunem ce iti oferim noi:
  • o cultura antreprenoriala unde toata lumea are ceva de zis
  • empatie si sustinere 100%; fiecare om conteaza si aici nu este genul de loc unde o sa auzi “lasa-ti probleme la usa cand vii la birou”; ne implicam activ in buna-starea oamenilor de aici si vrem ca toata lumea sa vina cu placere la serviciu
  • o cultura bazata pe learning, in care crestem constant nivelul de know-how al echipei
  • salariu motivant, bonusuri bazate pe performanta si implicare
  • ore suplimentare platite; atentie, ore suplimentare se considera si cele petrecute pentru dezvoltarea unor skilluri, ce ulterior vor fi monetizate prin serviciile oferite de agentie

Descrierea companiei

Cine suntem?

Noi suntem TheSkills, agentie de marketing full-service, axati in 90% din timp pe marketingul rezidential. Avem multe proiecte rezidentiale in piata, pe care le-am preluat incepand de la stadiul de concept si le-am ajutat sa vanda tot proiectul, inainte ca ele sa termine constructia.
Ne place sa credem despre noi ca suntem experti in marketingul rezidential, dar asta nu inseamna ca ne oprim din invatat. Mereu asimilam lucruri noi si suntem intr-o continua cautare de noi modalitati de generare de leaduri pentru clientii nostri.

Ca sa stii la ce sa te astepti, uite cum suntem noi:

  • FOARTE pasionati de marketing si comunicare
  • workaholics
  • responsabili fata de clienti, colegi si deadlineuri
  • dedicati perfectionarii in skill-urile si craft-urile noastre
  • creativi, curiosi si mereu la zi cu trendurile din online si ofline
Odata cu aplicarea la job, te rugam sa raspunzi la mini-interviu cu cuvantul BATMN, ca sa stim ca ai citit integral descrierea :)

Expirat
WEB DESIGNER & SOCIAL MEDIA SPECIALIST  -  S.C NYX CROSS GRAFIX S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles