WEB DESIGNER MAGAZIN ONLINE

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Atenție! Fiindcă ne dorim colegi responsabili, CV-ul tău va fi luat în considerare doar dacă răspunzi la cele 3 întrebări de la final.

CUM O SĂ FIE SĂ LUCREZI ca și WEB DESIGNER în echipa noastră?
Vei fi persoană responsabil/ă de administrarea site-urilor companiei și a magazinului online
Ve face modificări de pagini, produse, descrieri, articole pe site și pe magazinul online
Vei implementa automatizări în magazinul online pentru îmbunătățirea experienței clienților
Vei colabora îndeaproape cu departamentul de Marketing și Achiziții

CE COMPETENȚE AM DORI SĂ STĂPÂNEȘȚI:
Ai experiență de design web cu un portofoliu de cel puțin 3 site-uri
Ai simț artistic, aplicabil la web design de business, e-commerce si UX
Experiență cu baze de date de produse, Excel, Google Sheets
Cunoșți bine Wordpress Woocommerce, Opencart, Photoshop, HTML
Cunoșți limba engleză la nivel cel puțin mediu
Ai cunoștințe SEO, Google Tag Manager și Google Analytics

CUM NE IMAGINĂM CĂ EȘȚI?
Eșți perseverent, proactiv, responsabil și serios
Ai o atitudine pozitivă în rezolvarea problemelor
Inveți în permanentă și să vrei să te autodepășeșți
Acorzi atenție detaliilor, schimbi și să îmbunătățeșți lucrurile
Ceri ajutor atunci când ai nevoie și să oferi atunci când ți se cere
Respecți promisiunile și deadline-urile

Descrierea jobului

TE VEI OCUPA DE:
Administrarea magazinului online ecovent.ro și site-ul companiei pranaromania.ro
Modificările necesare pe magazinul online în cadrul campaniilor de marketing
Rezolvarea bug-urilor din site, schimbarea și îmbunătățirea paginilor existente și crearea de pagini noi
Optimizarea performanțelor site-urilor SEO și pentru timpii de încărcare
Integrarea magazinului online cu alte tool-uri de automatizare (CRM, Curier, EasySales)
Crearea de noi site-uri în română pentru companiile partenere

ȚI-AM PREGĂTIT ACESTE BENEFICII:
» Mediu de lucru plăcut, profesionist și motivant, într-o echipă tânără;
» Telefon, Laptop;
» Salariu atractiv;
» Bonus trimestrial;
» Bonuri de masă;
» Training-uri și cursuri în domeniul activității tale
» Posibilitate rapidă de avansare, în funcție de gradul de implicare.

Aplică chiar acum si raspunde la cele 3 intrebari!

ECOVENT EXPERT este Reprezentanta oficială în România a Sistemelor de Ventilație cu Recuperare de Căldură PRANA precum și altor producători de soluții și accesorii din domeniul ventilației.

O companie în plină creștere, cu multe oportunități de dezvoltare și promovare, care se ghidează după valori și care pune mult accent pe evoluția personală a fiecărui angajat.

Dacă ești o persoană proactivă, veselă și dornică să învețe multe lucruri noi. Atunci hai în echipa noastră tânăra și ambițioasă, care dorește să aducă aer proaspăt și curat în casele tuturor românilor.

Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos