de ani Fără Frică...

Publicat 07 Dec 2005 | Reactualizat 03 Ian 2006 | Expiră 07 Ian 2006

Web Designer - HTML si CSS avansat

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal poate scrie cod HTML, CSS in editor text, fara ajutorul programelor specializate gen Dreamweaver, este familiarizat cu programele de editare vectoriala si editare bitmap, acorda atentie excesiva detaliilor, este creativ si serios, cunoaste bine limba engleza.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• creeaza design web in conformitate cu specificatiile prezentate.
• scrie codul HTML si CSS aferent designului creat.

Beneficii:
• mediu de lucru tanar, dinamic
• sansa unei cariere de succes
• salariu motivant, direct proportional cu realizarile

Software Generator este o companie in plina ascensiune, domeniul principal de activitate fiind dezvoltarea de aplicatii web pentru clientii nostri din SUA, Canada, Marea Britanie si Australia.

Expirat
Web Designer - HTML si CSS avansat  -  SOFTWARE GENERATOR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles