Publicat 04 Sep 2018 | Expiră 05 Oct 2018

Web Designer /Graphic Designer/Digital Marketing Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- tanar si perseverent
- disponibilitate la un program prelungit
- persoana dinamica si cu perspectiva de viitor
- serios

Descrierea jobului

- crearea de site-uri web pentru companie
- SEO pentru motoarele de cautare
- mentinerea campaniilor deja rulate
- gestionare site-urilor companiei
- efectuarea si supravegherea de campanii de publicitate
- fotografiere si modificare poze

Avantaje:
- activitatea se desfasoara intr-o echipa tanara si dinamica;
- sanse de avansare in cadrul societatii;
- desfasurarea activitatii intr -o companie de renume;
- salariu atractiv si motivational.

Compania Palmex CM, producatoare de containere metalice modulare si monobloc, a fost infiintata in anul 2011 in Galati.In prezent ocupa un loc important pe piata din Romania in domeniul comercializarii si inchirierii containerelor, indiferent de complexitatea lor. Incepand din 2015, compania si - a propus sa ocupe un loc important si in domeniul comercializarii profilelor PVC.

Expirat
Web Designer /Graphic Designer/Digital Marketing Specialist  -  Palmex CM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles