Publicat 18 Mai 2021 | Reactualizat 15 Iun 2021 | Expiră 18 Iun 2021

Web Designer cu experienta Wordpress - Colaborator/Full Time

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Detine cunostinte de web design; 90% din site-urile noastre sunt facute in WordPress si se foloseste Builder Elementor, deci cautam un om care sa cunoasca platforma foarte bine.
  • Experienta de aproximativ 2 ani.
  • Experienta de lucru cu programele Photoshop, Illustrator reprezinta un avantaj
  • Portfoliu de proiecte/realizari – acesta se trimite pe mail, la adresa office@theskills.ro

Descrierea jobului

  • Creare de site-uri web in wordpress cu ajutorul Builder Elementor.
  • Configurarea / programarea site-urilor WordPress.
  • Mentenanta si revizuirea site-urilor existente.
  • Instalare si configurare teme Wordpress.
  • Pregatirea si prelucrarea continutului (grafica, fotografii si uneori texte), adaugarea de continut.
  • Implementarea masurilor de optimizare necesare zonei de editorial online, marketing online, social media.

Agentie de marketing stabilita in Bucuresti, axata in mod special pe marketingul rezidential si retail (mall-uri si complexuri rezidentiale), cu o experienta de peste 7 ani in domeniu. Mediul de lucru este unul placut, relaxat, niciun angajat neavand mai mult de 33 de ani, ideal pentru o persoana tanara, dornica sa se afirme.

Expirat
Web Designer cu experienta Wordpress - Colaborator/Full Time  -  S.C NYX CROSS GRAFIX S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles