de ani Fără Frică...

Publicat 10 Nov 2007 | Reactualizat 09 Dec 2007 | Expiră 10 Nov 2007

Web design

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Requirements:

- Good understanding of OOP and programming algorithms
- PHP/MySQL/JavaScript knowledge
- HTML/CSS knowledge
- Basic Dreamweaver and Flash knowledge
- good english skills (especially written)
- enthusiastic & communicative team member with a positive attitude, dedication and willingness to work

Represents a plus:

- ActionScript knowledge
- AJAX knowledge
- Experience in working with Dreamweaver and Flash extensions
- Knowledge of multiple server-side technologies (PHP, ASP, ASP.NET, ColdFusion, JSP)
- Portfolio

Descrierea jobului

WEB DESIGNER - Cerinte:
- Experienta in domeniu - minim 1 an;
- Engleza scris + vorbit - nivel mediu /avansat;
Se ofera:
Pachet salarial atractiv (comision intre 30% - 40% )
Posibilitati reale de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale pt promovarea adult site-urilor , video chat hosts etc
Plata prin wire transfer, epassporte sau payoneer (cele doua din urma se creaza gratuit de catre companie )
Pt inscrieri accesati

Descrierea companiei

Programul este part time si de la domiciliul propriu !

Expirat
Web design  -  awempire

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles