Publicat 16 Feb 2011 | Expiră 20 Mar 2011

Web Content Writer - Content Editor in PLOIESTI

CONFIDENTIAL
1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Creare de articole originale si targetate pentru promovarea si descrierea site-urilor şi serviciilor pe care firma noastra sau clientii nostrii le ofera.

Colaborarea cu departamentele care vor integra web content-ul.

Promovarea site-urilor companiei pe comunitati si retele sociale.

Descrierea jobului

* cunostinte Avansate de limba engleza, atat scris cat si vorbit – cerinta obligatorie
* capacitatea de a redacta materiale cu un continut atractiv, capabile sa atraga atentia;
* cunostinte de operare pe calculator
* cunostinte SEO, legate de optimizarea continutului pentru mediul online
* experienta in crearea de articole
* perseverenta si seriozitate.
* cunostinte de HTML si web design, constituie un plus la angajare

Oferta (bonusuri, beneficii):

Bonuri de masa

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Web Content Writer - Content Editor in PLOIESTI  -  CONFIDENTIAL