Publicat 19 Ian 2019 | Reactualizat 18 Feb 2019 | Expiră 19 Feb 2019

WANTED! WAITER / OSPATAR TENERIFE, SPAIN

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ANGAJATOR DIRECT, CONTRACT PE TERMEN LUNG
RECRUTAM PENTRU POSTUL DE WAITER / OSPATAR
Este important sa ai o atitudine pozitiva si de team work. Rapiditatea si o buna organizare sunt importante. Bucataria si barul se afla intr un spatiu deschis, existand in permanenta comunicare cu staff ul si clientii. Mediul de lucru este placut si friendly.

Experienta in servirea bauturilor + mancare,
Limba engleza la un nivel de conversatie bun este obligatoriu!!

Descrierea jobului

POSTUL DE WAITER preluarea comezilor, folosirea sistemului intern (touch screen), servire, debarasare, incasare note de plata, preparare bauturi in urma training ului.

Putem asigura cazare contra cost, camera proprie sau shared in functie de preferinte /disponibilitate, costul cazarii cca 300 Euro / luna, plata se face la primirea salariului.
Mesele sunt gratuite in cadrul barului.
Se lucreaza cu o zi libera pe saptamana,
Concediu platit,
Tips in medie de cca 400 / 500 Euro pe luna.
Salarizarea 1100 Euro. Bonusuri in functie de rezultate.
Contract de munca inregistrat + asigurare medicala.
Te vom ajuta si indruma in vederea obtinerii documentelor necesare.

Compania este fondata in Tenerife, Insulele Canare, in anul 2011 si este sustinuta de o echipa tanara de nationalitate romana. Ne desfasuram activitatea in 2 locatii, ambele cu circuit inchis in cadrul complexelor rezidentiale din partea de sud a insulei Tenerife, Costa Adeje. Datorita climei favorabile se lucreaza pe tot parcursul anului.

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

WANTED! WAITER / OSPATAR TENERIFE, SPAIN  -  Paradise Tenerife

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles