Vulcanizator Olanda cu sau fara experienta

Oraș de lucru Toate oraşele
Salariu 1500 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Reprezentante Audi, Volkswagen etc. angajează, cu contract de muncă olandez, vulcanizator cu sau fără experiență. Jobul consta in schimbarea anvelopelor de vara cu cele de iarna
Proiectul va dura 2 luni, cu posibilitate de prelungire a contractului după terminarea acestuia pe alte proiecte ale companiei, in logistica sau productie.
Data de incepere este 15.10.2021, când va avea loc prima zi de training, în Olanda. Perioada de training este de 2 zile. Angajatorul asigura asistenta pe toata perioada derularii proiectului, asigură cazarea ( 2 persoane in camera), asigurarea medicală și transport de la cazare la locul de muncă.

Beneficii:
  • Salariu oferit este de 11.76 euro brut pentru cei fara experienta si 12.09 euro brut pentru cei cu experienta.
  • După toate cheltuielile deduse, angajatul va avea salariul minim de 1280 euro net pentru cei fara experienta si 1340 euro net cu experienta (program de lucru de 8 ore/zi, 5 zile/săptămână).
  • Există posibilitate de ore suplimentare platite.
  • Menționam că nu se percepe niciun fel de comision!

Descrierea jobului

-limba engleză, la nivel conversațional
-permis de conducere (constituie avantaj)
-experiența poate constitui un avantaj
-seriozitate și disponibilitate

Descrierea companiei

Future at work!

Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 6 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos