Vulcanizator Autoclava

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza Vulcanizator autoclava pentru unul dintre colaboratorii sai, un important producator de componente auto.

Responsibilities:

- Preluarea componentelor in vederea modelarii cu ajutorul matritelor;

- Asamblarea componentelor respectand procedurile standard;

- Verificarea produselor din punct de vedere calitativ;

Candidatul ideal detine:

- Studii medii;

- Atentie la detalii;

- Seriozitate si implicare;

- Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

Beneficii:

- Salariu atractiv;

- Tichete de masa;

- Bonus de productivitate;

- Bonusuri de sarbatori;

- Transport asigurat.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022