Publicat 22 Iun 2019 | Expiră 23 Iul 2019

Vulcanizator auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Cunostiinte minime in domeniul auto;
- Carnet de conducere cat. B - reprezinta un avantaj;
- Responsabil;
- Persoana serioasa si competenta
- Devotat companiei
- Loial
- Domiciliu in Bucuresti sau imprejurimi

Descrierea jobului

Descrierea jobului :
- Efectueaza inlocuiri si reparatii la pneuri.
- Executa lucrarile in conformitate cu standarde de calitate utilizate la nivel international;
- Executa interventiile la masini cu respectarea termenelor de predare catre clienti.
- Se ofera salariu fix si comision intre 400-700 euro

Service auto MULTIMARCA autorizat RAR in sectoul 1, zona Leroy Merlin Chitila.
Program :
L-V : 08:30 - 17:30

Expirat
Vulcanizator auto  -  Automotive Business Consulting

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles