Publicat 27 Sep 2016 | Expiră 29 Oct 2016

Vrei să-ți pui în practică ideile creative și să aduci o contribuție pozitivă în societate?

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca:
-esti pasionat(ă) dе Resurse Umane
-iti doresti sa aplici ceea ce inveti la facultate/ cursuri;
-esti jovial(a), orientat(a) spre lucru cu si pentru oameni si adaptabil;
-serios(a), orientat(a) spre rezultate concrete si atent(a) la detalii;
-dornic(a) sa invete lucruri noi.

Descrierea jobului

VIITORPLUS ți-a pregătit o experiență unică de INTERSHIP prin cаrе vеi аvеa partе dе distracțiе, dezvoltarе pеrsonală și profеsională și sаtisfacția de a contribui concret la o lumе mаi bună!
Vino să-ți povestim ce vei face în echipa noastră:
campanii de recrutare, instrumente de motivare a angajatiilor si voluntarilor
construirea startegiei de resurse umane pentru organizatie
documente de administrare de personal pentru angajatii organizatiei
sisteme si instrumente de comunicare si organizare interna
organizarea de evenimente interne
sedinte generale lunare, team-buildings, conferinte,

Beneficii:
Iti faci noi prieteni, vei face parte dintr-o echipă de tineri cu aceleași idealuri.
Adaugi experiență în CV.
Îți vei dezvolta abilitățile de comunicare, de lucru în echipă și vei învăța o multime de lucruri noi.
Vei simți că aduci o contribuție pozitivă în lume.
Vei pune în practică cunoștințele și abilitățile.
Primești o dovadă a implicării tale.
Te așteptăm cu entuziasm să te alături proiectelelor noastre pentru protejarea naturii, educație pentru mediu și grijă pentru oameni: Atelierul de Pânză, Recicleta și Harta Reciclării.
Dacă vrei să faci parte din echipa ViitorPlus, spune-ne ce te motivează să fii voluntar și trimite-ne CV-ul.
Do something today that your future will thank you for :)

Expirat
Vrei să-ți pui în practică ideile creative și să aduci o contribuție pozitivă în societate?  -  ViitorPlus - asociatia pentru dezvoltare durabila

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles