Publicat 17 Iun 2019 | Expiră 26 Iun 2019

VORBITORI LIMBA ITALIANA SI FRANCEZA

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Constituie avantaj:
- Daca esti student/a sau absolvent/a al Facultatii de Litere;
- Daca mai cunosti o alta limba straina (pe langa italiana si franceza) la nivel minim B1;
- Daca ai beneficiat de o bursa in Italia sauFranta
- daca are pfa
daca raspusul este da pe langa cv va rugam sa transmiteti si autorizatia.

Descrierea jobului

• Vei preda cursuri de limba italiana/franceza online catre persoane de varste diferite, doar adulti (iti punem noi la dispozitie instrumente de predare si materiale didactice);
• Administrarea cursantilor (monitorizarea evolutiei acestora);
• Vei avea acces la toate materialele de studiu existente in cadrul scolii noastre;
• Vei realiza traduceri din diverse domenii (iti punem noi la dispozitie tot suportul necesar);
• Realizarea obiectivelor trasate;
• Implicarea in activitati de echipa.

Va rugam, cititi cu atentie anuntul si aplicati doar daca corespundeti, conform celor mentionate mai sus.

SCOALA DE LIMBI STRAINE, CU O EXPERIENTA DE PESTE 16 ANI IN DOMENIU.

Expirat
VORBITORI LIMBA ITALIANA SI FRANCEZA  -  CENTRU LINGVISTIC CRAIOVA