de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

VORBITORI LIMBA ITALIANA SI FRANCEZA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Vorbitor de limba italiana si franceza (nivel minim B1);
• Experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
• Persoana extrem de serioasa, punctuala si organizata;
• Abilitati de comunicare cu cursanti de varste diferite;
• Capacitate ridicata de concentrare si interes pentru profesie;
• Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
• Atentie la detalii, ambitie si dorinta de a progresa;
• Persoane motivate de performanta si interesate de dezvoltarea profesionala pe termen lung;
• Atitudine proactiva si implicare;
• Cunostinte de operare PC.

Constituie avantaj:
- Daca esti student/a sau absolvent/a al Facultatii de Litere;
- Daca mai cunosti o alta limba straina (pe langa italiana si franceza) la nivel minim B1;
- Daca ai beneficiat de o bursa in Italia/Franta

Descrierea jobului

BENEFICII:
• salariu motivant;
• training intern oferit;
• oportunitatea de dezvoltare profesionala;
• numeroase alte facilitati financiare si profesionale!

ATENTIE! Activitatea se desfasoara la sediul firmei, program de 8 ore/zi (L-V).

Va rugam, cititi cu atentie anuntul si aplicati doar daca corespundeti, conform celor mentionate mai sus.

SCOALA DE LIMBI STRAINE, CU O EXPERIENTA DE PESTE 16 ANI IN DOMENIU.

Expirat
VORBITORI LIMBA ITALIANA SI FRANCEZA  -  AGENTIE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles