Publicat 18 Apr 2019 | Expiră 19 Mai 2019

Vorbitori limba germana

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti o persoana dinamica, creativa, cu dorinte de perfectionare pe plan professional si VORBESTI LIMBA GERMANA, atunci te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

CRITERIUL PRINCIPAL DE SELECTIE ESTE NIVELUL DE CUNOASTERE A LIMBII GERMANE
Persoanele selectionate vor participa la o perioada de pregatire, timp in care se va observa inclinatia catre meseriile disponibile.
Cei care trec cu succes de aceasta perioada de proba, vor fi angajati cu contract de munca pe perioada nedeterminata.
Conditii atractive de salarizare persoanelor motivate si cu dorinta de dezvoltare pe plan profesional.

Fabrica de productie cauta personal VORBITOR DE LIMBA GERMANA pe tot teritoriul tarii
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la:
E-mail : tyo@nubius.info
Tel: 0768 703 148

Expirat
Vorbitori limba germana  -  Sc Tyo Nova Star Srl