de ani Fără Frică...

Publicat 29 Oct 2019 | Expiră 29 Nov 2019

VORBITOR LIMBA RUSA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vorbitor de limba rusa la nivel avansat, care are cunostinte in domeniul prelucrarii metalelor: strunjire, frezare, gaurire si a mecanicii fine constitue un avantaj.
Responsabil, serios, punctual, perseverent
Cunostinte operare PC
Capabil sa lucreze in echipa
Dorinta de a acumula cunostinte noi si de a se dezvolta profesional

Descrierea jobului

Departament de marketing cauta pentru postul de specialist marketing vorbitori de limba rusa, pentru a desfasura activitatea de prezentare a serviciilor companiei avand urmatoarele responsabilitati:
- Identificarea potentialilor clienti si propunerea unei colaborari
- Studiu de piata si urmarirea permanenta a clientilor
- Realizarea planului de lucru stabilit
- Dezvoltarea relatiei profesionale cu clientii companiei
BENEFICII
- Salariu fix
- Comision din vanzari
- Decontarea transportului
- Bonuri de masa

Societate comerciala cu domeniul in prelucrarea metalelor cauta sa isi mareasca echipa de marketing.
Daca corespunzi criteriilor sau consideri ca te poti adapta cerintelor postului, asteptam cv-ul tau.
Ma multe detalii la tel: 0720 114 131

Expirat
VORBITOR LIMBA RUSA  -  Nubius Group International S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles