Publicat 24 Iul 2015 | Expiră 24 Aug 2015

Vopsitori (industriali, auto, si in camp electrostatic) - Germania

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Impreuna construim viitorul dumneavoastra - Working next Level

Pentru un client renumit din Baden-Würrtemberg cautam de acum:

Cerinte:
• Cunoasterea limbii germane (scris si vorbit) la nivel mediu este obligatorie (Atentie! CV-urile de la aplicantii fara cunostinte suficiente de limba germana nu vor fi procesate)
• Calificarea ca vopsitor, zugrav sau o alta calificare similara constituie un avantaj
• Experienta in domeniu de minim 1 an este obligatorie
• Permisul de conducere categoria B si masina personala sunt obligatorii
• Disponibilitatea de a lucra in schimburi si peste program (ore platite)
• Fara teama de inaltime
• Stare buna de sanatate

Descrierea jobului

• Vopsire cu pensula, rola, pistol de vopsit sau vopsea pulbere
• Slefuire si spacluire (ocazional)
• Pregatirea suprafetelor de vopsit

impegio Personalmanagement GmbH este o companie germana care ofera o gama larga de servicii de recrutare de personal, atat sub forma de plasare de forta de munca cat si de intermediere directa.

Oferim angajatilor nostri:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Salariu atractiv, in functie de calificare si experienta
• Sprijn pentru gasirea unei cazari
• Indemnizatii conform acordului colectiv BAP/DGB: bonusuri anuale, numar de zile de concediu in continua crestere, venit sigur si constant
• Plasarea pe perioada indelungata la clienti, cu sanse bune sa fiti preluat de companii renumite in regiune
• Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala
• Sprijin pentru integrarea familiei prin programul impegio for Family
• Sprijin personal si dedicat pentru cariera dumneavoastra
• Asistenta in limba romana
Nu percepem comision!

Puteti citi mai multe despre noi pe www.impegio.de si trimite aplicatia dumneavoastra prin ejobs, pe e-mail sau prin posta.

impegio Personalmanagement GmbH
Mihaela Roxana Lazar
Lederstr. 134
72764 Reutlingen, Germania
Tel: + 49-7121-159 41-82
Email: [email protected]

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Vopsitori (industriali, auto, si in camp electrostatic) - Germania  -  impegio Personalmanagement GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles