Publicat 14 Feb 2019 | Reactualizat 14 Mar 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Vopsitori aviatie

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

serios , dedicat si acomodare intr-o colectivitate

Descrierea jobului

Contracte europene imediat disponibile

Vopsitori avioane , vopsitori industrial-comercial
Republica Cehă
Irlanda de Sud

Lucrări de înaltă calitate necesare pentru aeronavele comerciale Boeing și Airbus.

Oferte:
Bilete avion
Cazare
Diurna pe zi
Călătorii de lucru intre: 1-3 luni.

Contract in Romania

Vă rugăm să ne trimiteți un email in care atasati un C.V. si un numar de telefon la adresa : marairservices@gmail.com , pentru a afla mai multe detalii.

servicii de furnizare si management a fortei de munca in aviatie

Expirat

Vopsitori aviatie  -  MARAIR SERVICES SRL