de ani Fără Frică...

Publicat 30 Ian 2008 | Reactualizat 28 Feb 2008 | Expiră 01 Mar 2008

vopsitor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

dornic de munca

Descrierea jobului

salariu pe masura muncii depuse
bonuri de masa
un mediu de lucru tanar

Gradient produce aparatura electronica, de fizica, elemente de mecanica fina, dezvolta cercetari in microunde, materiale dielectrice si magnetice, masurari electrice si electronice. Produce centrale sisteme de securitate, carcase metalice standard, carcase personalizate, indicatoare de securitate, sabloane inscriptionare.

Expirat
vopsitor  -  SC GRADIENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles