Publicat 23 Nov 2007 | Reactualizat 11 Dec 2007 | Expiră 13 Dec 2007

Vopsitor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatii trebuie sa fie capabili sa se integreze bine in echipa, sa fie seriosi. Trebuie sa aiba experienta relevanta in domeniu, de preferabil in vopsele pe baza de apa.

Descrierea jobului

Diagnosticheaza defectiunile si executa lucrarile de reparatii / intretinere conform solicitarilor clientului din contractul de service si conform documentatiei tehnice.

Firma Cybernet Auto Center este dealerul autorizat Audi, Volkswagen si Weltauto pentru judetele Bacau si Neamt.

www.autocenter.ro

Expirat
Vopsitor  -  Cybernet Auto Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles