Vopsitor

Tlc Shutters S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Atentie sporita la detalii;
  • Experienta in vopsitorie - obligatoriu ;
  • Cunoasterea procedurilor de vopsire;
  • Deprinderi necesare: îndemânare, rigurozitate, atenție, concentrare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • sa lucreze organizat si sa respecte ordinea comenzilor date
  • sa verfice, dupa finalizarea produsului/procesului,ca acesta indeplineste toate cerintele mentionate in comanda, precum si standardele de calitate si functionalitate
  • sa pregateasca pentru vopsire suprafetele componentelor si produselor
  • sa realizeze vopsirea componentelor si produselor, respectand planificarea de productie si conform instructiunilor de lucru si procedurilor in vigoare;

Descrierea companiei

Productie
Publicat 20 Sept. 2022 Expiră 20 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.