Publicat 30 Iun 2019 | Reactualizat 24 Iul 2019 | Expiră 31 Iul 2019

Vopsitor - Vopsitor Industrial

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

!!! FORMAM ECHIPE DE VOPSITORI !!! Fima COEVAL din Ploiesti, operator specializat in domeniul protectiilor antifoc si protectiilor anticorozive, executant al lucrarilor de vopsire industriala, cauta pentru angajare/colaborare, persoane tinere cu simt de anterprenoriat si dornice de a invata o meserie adevarata. Experienta in domeniul nu este necesara! Candidatul ideal:

  • nu este necesara experienta;
  • Stare de sanatate excelenta, nu sufera de acrofobie (frica de inaltime);
  • Conditie fizica buna;
  • Persoana harnica;
  • Persoană comunicativa, proactiva, dornica sa invețe, disciplinata, corectă, organizata si serioasa;
  • Atentie deosebită la detalii;
  • Aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii;
  • Capacitate de analizaal activitatii;
  • Carnet de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasare;
Suntem deschisi pentru colaborare cu Firme sau PFA-uri.
Toate echipamentele, unelte si scule, transport si cazare, sunt asigurate de COEVAL.

Descrierea jobului

Oferim:

  • Un serviciu/o colaborare stabil/-a si sigur/-a,
  • Treninguri si cursuri de specialitate, formare si dezvoltare profesionala; FROM ZERO TO HERO!
  • Lucrul in cadrul proiectelor prestigioase atat din Tara cat si din Strainatate.
  • Plata saptamanala pentru munca prestata.
  • Munca prestata se va plati corect si cinstit, in functie de abilitatile candidatului si poate fi adaptat in funcție de dezvoltarea in cadrul companiei;
  • Posibilitate de avansare in cadrul companiei;
  • Lucrul in cadrul unei echipe internaționale.
Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati! Hai La Echipa COEVAL

aplica acum!

COEVAL delivers the best quality services and reliable solutions In the field of:
surface treatment, passive fire protection (PFP) & passive corrosion protection (PCP)
for various industries, to name few:
constructions, infrastructure, oil & gas, marine, offshore, power and chemical.

Our focus is on the application of protective coating systems that provide excellent corrosion control, best value, whilst we minimise the risk to workers and the environment.

Our wide ranging experience can be applied to the following specialist coating solutions:

  • Surface and moisture tolerant coating systems
  • Monolayer corrosion protection systems DTM
  • Multi-layer protective systems applications
  • Conventional, airless, air-assisted airless, HVLP and plural pump spray applications
  • Screed & self levelling screeds
  • Tank & vessel linings
  • Non-slip coating systems for flooring
COEVAL's certified coating inspectors have the capabilities to carry out specification review, fault finding and third party inspections.

Coating Inspection
COEVAL's coating inspectors monitor all coating applications on-site and perform the all tests necessary to ensure the long-term performance of the coatings system. This includes on-site monitoring of atmospheric conditions, surface preparation, mixing and application of the coatings.

Our surface treatment and coating inspectors have experience in all types of coating and lining applications.

Inspection services include:
  • Surveys and evaluation
  • Specification development
  • Material selection
  • Specification review
  • Technical support
  • Composite wraps and repair systems
Rust, we don't trust! Marcin KIESINSKI
CEO

Expirat
Vopsitor - Vopsitor Industrial  -  COEVAL Romania S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles