Vopsitor auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

1. Calificare, atestat profesional sau diploma in domeniu
2. Minimum 1 an experienta in lucrari de vopsitorie auto
3. Abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati
1. Executa operatiile cerute de activitatea de vopsire
2. Alege materialele si stabileste metoda de vopsire
3. Efectueaza aplicare tratamentelor speciale
4. Verifica sculele si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii
5. Intretine curatenia la locul de munca

SC WORLDHAIL SYSTEM SRL, unul din liderii pe piata PDR din Romania si Europa angajeaza 20 de vopsitori auto in conditii avantajoase :
1. Contract de munca pe perioada nedeterminata
2. Conditii de munca la standarde europeene (activitatea se desfasoara pe teritoriul Frantei)
3. Costurile de transport sunt platite integral de companie
4. Compania contribuie in mod semnificativ la plata costurilor de cazare si masa
5. Mediu de lucru prietenos
6. Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti motivati
7. Oportunitatea de a acumula experienta privind ultimele tehnici din domeniu
8. Salariul net : 2500 EUR/luna

WHS este un partener ideal pentru producătorii de mașini, companiile de asigurări, agențiile de leasing, companiile de parc auto, instituțiile și clienții privați care caută o soluție rapidă pentru a repara daunele provocate de grindină și pentru a obține rezultate excelente. Worldhail System repară autovehiculele cu tehnica PDR care vă permite să reparați vehicule fără a utiliza materiale de umplere și vopsea. Scopul nostru este stabilirea unei relații pe termen lung cu clienții noștri, bazată pe încredere. Datorită celor peste 50 de tehnicieni PDR, WHS este organizată astfel încât să ofere un serviciu rapid în întreaga Europă.

Publicat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos