Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Vopsitor auto

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Auto / Echipamente, Service / Reparatii

Candidatul ideal

Studii medii tehnice (profil vopsitor auto);
Experienta de minim 1 ani in domeniul auto – camioane;
Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule - vopsitorie (nivel mediu/avansat);

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Realizarea lucrarilor de vopsitorie pentru caroserii industriale si cabine de camion;
- Responsabil de cantitatea de materialele de vopsitorie utilizate in functie de tipul fiecarei lucrari
- Efectuarea lucrarilor de vopsitorie in acord cu standardele organizatiei
- Respectarea timpilor de lucru si a tehnologiei specifice de vopsire
- Respectarea si aplicarea procedurilor de lucru si a regulamentului intern;

Disponibilitate de lucru pentru program prelungit.

Seriozitate;
Dorinta de munca;
Rapiditate;
Punctualitate;
Orientare spre dezvoltare profesionala.

Obligatoriu - efectuarea unei perioade de proba.

Beneficii:
Salariu net 6000 lei (1300 Euro) pentru program de 8 ore + bonus pentru ore suplimentare;
Formare si perfectionare de lucru, in regim international;
Transport gratuit la locul de munca;
Mediu de munca curat si bine organizat;
Prime pentru operatiuni speciale;

EUROBODY HYDRAULICS este o companie fondata in Februarie 2015 avand capital integral romanesc ce are domeniu de activitate constructia de caroserii industriale grele. Executia echipamentelor este realizata la standarde europene iar experienta personalului este de peste 15 ani.

Construim atat caroserii simple (bene basculabile, platforme transport, stropitori stradale) cat si complexe, adaptate fiecarui client pentru lucrari specializate, de nisa (ateliere de monitorizare si raspuns in cazuri de urgenta, masini de pompieri, nacele linii cale ferata, interschimbabile, s.a.m.d).

Vopsitor auto  -  Eurobody Hydraulics S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles