Publicat 20 Mar 2017 | Expiră 21 Apr 2017

Vânzător Huși (f/m)

1 post |  Aplicare externa
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tău
· Amabilitatea și orientarea către clienți
· Capacitatea de a lucra cu plăcere într-o echipă
· Angajament personal și flexibilitate
· Experiența în domeniu reprezintă un avantaj
· Punctualitate și rezistență la stress.

Descrierea jobului

Responsabilități
· Activitatea de încasare
· Se asigură că principiile de prezentare a mărfii sunt respectate
· Deservește cu amabilitate și rapid clienții
· Cunoaște normele pentru produsele alimentare și nealimentare
· Menține ordinea și curățenia la locul de muncă
· Participă la realizarea inventarelor
· Îndrumă teoretic și practic noii angajați

Beneficii
· Pachet salarial atractiv și peste medie
· Instruire sistematică și practică
· Mediu de lucru plăcut, modern și dinamic
· Posibilitatea de dezvoltare profesională
Ești interesat(ă)?
Te rugăm să completezi formularul online de candidatură și să atașezi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoțit de o scrisoare de intenție ce specifică poziția pentru care dorești să aplici.
Candidaturile incomplete sau incompatibile nu pot fi luate în considerare pentru următoarea etapă a procesului de recrutare.

Aplicați aici

Descrierea companiei

Lidl Discount S.R.L.

Expirat
Vânzător Huși (f/m)  -  Lidl Discount S.R.L.