Publicat 20 Mar 2017 | Reactualizat 17 Apr 2017 | Expiră 21 Apr 2017

Vânzător Codlea (f/m)

1 post |  Aplicare externa
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

VÂNZĂTOR
LIDL. OAMENI SURPRINZĂTORI. CARIERE SURPRINZĂTOARE.
Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din magazin tratează cu atenție atât
lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.
Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!

Descrierea jobului

• Te vei asigura că rafturile sunt
aranjate și pline de marfă mereu
• Vei încasa
• Vei aranja marfa la raft
• Te vei asigura că magazinul este
curat, atât sala de vânzare, cât și
restul spațiilor
• Să fi i amabil și orientat către
clienți
• Să îți placă să lucrezi în echipă
• Să dai dovadă de implicare și să
fi i fl exibil
• Experiența în domeniu reprezintă
un avantaj
• Să fi i punctual și rezistent la stres
• Un pachet salarial atractiv și
peste medie
• Bonuri de masă
• Asigurare medicală
• Școlarizare personalizată pe
diverse teme cu un trainer dedicat
• Un mediu de lucru plăcut,
modern și dinamic
• Posibilitatea de dezvoltare
profesională
CE VEI FACE
ȚI-AM TREZIT INTERESUL?
CE AȘTEPTĂM DE LA TINE CE ÎȚI OFERIM
UN SALARIU PESTE
AȘTEPTĂRI SAU ASIGURARE
PRIVATĂ DE SĂNĂTATE?
LA LIDL LE AI PE AMÂNDOUĂ ȘI MULTE ALTE BENEFICII.
FII COLEGUL NOSTRU ȘI BUCURĂ-TE DE O CARIERĂ SURPRINZĂT OARE!
Atunci ai următoarele posibilități: să completezi formularul online de candidatură și să atașezi CV-ul tău în format Word sau Pdf,
să trimiți CV-ul printr-un email la adresa jobs@lidl.ro sau să lași CV-ul într-un plic sigilat pe care să ai trecut numele poziției
pentru care aplici în oricare dintre magazinele cele mai apropiate.
Trebuie să știi că nu luăm în considerare candidaturile incomplete sau incompatibile pentru următoarea etapă a procesului
de recrutare.

Descrierea companiei

LIDL.RO

Expirat
Vânzător Codlea (f/m)  -  Lidl Discount S.R.L.