Publicat 09 Mai 2018 | Reactualizat 26 Mai 2018 | Expiră 08 Iun 2018

Vânzătoare

4 posturi

Candidatul ideal

Căutăm să ne lărgim echipele de vânzare, cu posturi libere full-time.

- are studiile medii finalizate
- este o persoană pozitivă, energică, comunicativă
- este responsabil și îi place să aibă inițiativă
- cunoaște limba engleză la nivel mediu (e un avantaj)
- are experiență în vânzări (dar nu e obligatoriu)
- înțelege ce înseamnă lucrul în echipă;

Descrierea jobului

-servește clienții cu amabilitate și promptitudine.
-este atent la aspectul vitrinelor și al rafturilor pe tot parcursul zilei, cât și la calitatea produselor din magazin (termen de -valabilitate, aspect, etc..)
-participă la menținerea curățeniei spațiului, a meselor, a vitrinelor, etc. și la întreținerea unei atmosfere plăcute
-colaborarează cu întreaga echipă pentru un cât mai bun mers al activității.

Beneficii:

-salariu de început atractiv
-bonuri de masă
-asigurare de sănătate privată
-perspective de creșteri salariale, în funcție de performanță și responsabilitate.

Codrina este o afacere de familie ce a trecut de curând pragul de 25 de ani. Este în același timp un colectiv ce de ani de zile face prăjituri bune și proapete pentru timișoreni. Toate cofetăriile au și au avut întotdeauna laboratorul lor propriu, iar produsele se fac în locul de unde se cumpără, începând de la cântărirea ingredientelor și până la finisare. Ele pot ajunge pe rafturi la câteva minute după ce au ieșit din cuptor sau din mâinile cofetarilor. Materiile prime folosite sunt cele tradiționale. Nu se adaugă amelioratori, conservanți, premixuri. Sortimentele cu cremă au la bază frișcă naturală, brânzeturi speciale, unt și foarte des compoziții fierte pe bază de ouă. De aceea trebuie păstrate la frigider și consumate în câteva zile, ca orice produs realizat acasă.

Vânzătoare  -  Cofetăria Codrina, Timisoara