Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 03 Feb 2019

VISUAL MERCHANDISER pentru mag. din BUCURESTI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE DE CALIFICARE:

  • Experienta in domeniul vanzarilor cu amanuntul pe o pozitie de visual merchandiser / director de magazin / responsabil departament / alta functie de conducere,
  • Puternica orientare comerciala,
  • Diploma de bacalaureat,
  • Bune cunostinte de operare PC,
  • Buna cunoastere (scris si vorbit) a limbii engleze sau elene,
  • Responsabilitate, dinamism, abilitati organizationale si de comunicare bine dezvoltate,
  • Spirit de echipa.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

  • Implementeaza politica de marketing a magazinului si asigura punerea in valoare a produselor;
  • Coordoneaza angajatii de pe departamentele aferente din cadrul magazinului;
  • Va fi responsabil cu modul de umplere si gestionare a produselor noi.

OFERIM:
  • Pachet salarial competitiv;
  • Frecvente evaluari si cresteri salariale;
  • Excelente perspective de dezvoltare profesionala ca urmare a expansiunii rapide a companiei;
  • Mediu de lucru modern si placut.

Companie de top in Europa, JUMBO EC.R este prezenta pe piata din Grecia, Cipru, Bulgaria si Romania, activand in comertul cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, articolelor de uz casnic si decoratiunilor interioare, produselor de birotica si papetarie, precum si a unei game variate de articole de sezon.

Expirat
VISUAL MERCHANDISER pentru mag. din BUCURESTI  -  JUMBO EC.R. SRL