Publicat 05 Iul 2019 | Reactualizat 02 Aug 2019 | Expiră 05 Aug 2019

Visual Merchandiser - Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Spre viitor cu New Yorker!

Ca firma de succes in domeniul Young Fashion, NEW YORKER este reprezentata la nivel mondial prin 1000 de filiale din 40 de tari si se afla intr-o continua expansiune. Cu peste 16.000 de angajati simtim pulsul vremurilor, oferind conditii moderne de lucru si punand pret pe munca in echipa. Prin pasiunea noastra pentru moda, spontaneitatea si viteza noastra de actiune reusim de peste 40 de ani sa fim un reprezentant stabil al lumii modei.

Devino parte a echipei noastre!

Descrierea jobului

Visual Merchandiser:

Esti o persoana creativa si pasionata de fashion design
Ești la curent cu cele mai noi tendințe în modă
Esti atent la detalii si esti o persoana organizata care poate seta priritati
Stii ce inseamna munca in echipa
Ai cunostinte bune de limba engleza (sau germana scris si vorbit)

Noi îţi oferim un climat de lucru plăcut, condiţii de angajare şi perspective de viitor atrăgătoare, într-o companie de mare succes.

Vrei să te alături echipei noastre? Atunci trimite-ne CV-ul tău cu fotografie şi cu menţionarea postului la care candidezi, la următoarea adresă de mail:
APopescu@newyorker.de

Alte informaţii si job-uri găsiti la adresa: www.newyorker.de/jobs

Expirat
Visual Merchandiser - Bucuresti  -  NEW YORKER ROMANIA SRL