de ani Fără Frică...

Publicat 05 Aug 2008 | Reactualizat 03 Sep 2008 | Expiră 05 Sep 2008

Visual C++ Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte solide de C++
- Cunostinte de Visual C++
- COM, ATL, STL
- Cunostinte de SQL
- Cunostintele de programare .Net reprezinta un plus
- Limba engleza la nivel mediu/avansat
- Capacitate de comunicare si de lucru in echipa;
- Responsabilitate individuala;
- Dorinta de autodepasire in domeniul dezvoltarii solutiilor software.

Descrierea jobului

Participarea la dezvoltarea de aplicatii software recunoscute, folosite deja de mii de utilizatori in Romania si din strainatate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Sustinere financiara pentru examenele Microsoft
- Posibilitatea de dezvoltare personala in cadrul unei echipe dinamice;
- Evaluare profesionala la 6 luni;

Cu o reputatie ireprosabila si o pozitie in continua crestere, Softelligence isi doreste sa stabileasca un nou standard de calitate, eficienta si inovatie in domeniul dezvoltarii de software si cel al consultantei tehnice.
Viziunea Softelligence este de a deveni cel mai important furnizor de solutii software pentru web self care, e-business integration si outsourcing de nivel inalt.

Expirat
Visual C++ Developer  -  SC Softelligence SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles