de ani Fără Frică...

Publicat 03 Sep 2007 | Reactualizat 01 Oct 2007 | Expiră 03 Sep 2007

vinzator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitate in comunicare, tinuta ingrijita, energic. Cunostintele legate de domeniul muzical vor fi utile acestui job.

Descrierea jobului

Pozitie: vinzator CD/DVD-uri in magazinul \"Muzica\" - Bucuresti.
Responsabilitati: gestiune punct de vinzare.
Salariu fix + bonusuri corelate cu nivelul vinzarilor lunare.

Softplus CPSI este o companie infiintata in 1991. Un domeniu de activitate este legat de muzica, compania lansind sub marca SoftRecords mai multi artisti romani cu un succes deosebit la public. Reprezinta exclusiv in Romania mai multe labeluri muzicale de renume.

Expirat
vinzator  -  Softplus cpsi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles