Publicat 27 Ian 2017 | Reactualizat 25 Feb 2017 | Expiră 27 Feb 2017

Vino şi lucrează în Centrul Londrei! Retail Officer

6 posturi

Candidatul ideal

Abilitățile excepționale sunt esențiale.

Descrierea jobului

Dacă eşti o persoană experimentată & motivată în căutarea unei noi provocări şi consideri că ai abilitățile de a-ți maximiza munca în timp ce oferi servicii excelente clienților atunci acest rol este pentru tine!

Oferim training cuprinzător şi profesional.

Trimite CV-ul tău cu poză şi noi te vom contacta pentru un interviu dacă vom considera că te califici pentru job.

Leading company in the United Kingdom. We are active for over 10 years is the industry of retail and costume service. We are looking for highly motivated individuals that want to integrate on our field and contribute to the growth and sucsess of brand.

Pagina noastra de web este: www.passingthroughjobs.com

Vino şi lucrează în Centrul Londrei! Retail Officer  -  Mairie Ltd

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă