Publicat 29 Mai 2018 | Reactualizat 26 Iun 2018 | Expiră 29 Iun 2018

Vino să înveți munca de LABORANT în construcții

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă te gândești să lucrezi într-un laborator în construcții dar ești descurajat pentru ca nu ai cunoștințele necesare, ULTRATEST îți lansează o provocare. Te învățăm noi tot ce trebuie să ști! Nu trebuie decăt să ai:

  • disponibilitatea de a învăța o meserie
  • răbdare și seriozitate
  • spirit de echipă
  • permis categoria B.

Descrierea jobului

Te incurajăm să aplici! Pentru munca depusă te asigurăm că vei obține:
- salariu în concordanță cu efortul depus
- reorientare profesională, învățarea unei meserii
- asigurare medicală privată

Laborator construcţii ce efectuează încercări de laborator distructive și nedistructive pentru testarea materialelor și elementelor de construcții din beton și beton armat, studii și expertize tehnice privind materialele ce compun structura de rezistență și urmăriri speciale.

Expirat
Vino să înveți munca de LABORANT în construcții  -  ULTRATEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles