Publicat 23 Nov 2017 | Reactualizat 11 Dec 2017 | Expiră 23 Dec 2017

VINO IN ECHIPA PIZZA HUT! CAUTAM CREW TRAINER DEDICAT!

4 posturi

Candidatul ideal

Minim studii liceale, studii universitare in curs sau finalizate, reprezinta un avantaj;
Capacitatea de adaptare si relationare
Abilitati de comunicare
Capacitatea de a lucra in echipa
Dispus sa invete continuu si sa ii invete si pe altii
Creativ, dinamic, proactiv
Atentie la detalii
Capacitatea de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor

Descrierea jobului

Reprezinta compania in fata noilor angajati
Reprezinta un exemplu in ceea ce priveste comportamentul, inspira si motiveaza angajatii
Instruieste si urmareste evolutia noilor angajati
Ofera suport si instruire adecvata tuturor membrilor echipei
Supravegheaza si corecteaza performantele reale ale angajatilor
Se implica in activitatea derulata zilnic, la nivel de restaurant
Participa la noile deschideri de restaurante din Bucuresti si din tara
Participa la actualizarea proceselor si procedurilor operationale si de training

Beneficii:

Ai ocazia de a lucra in unul din cele mai mari lanturi de restaurante din lume, aflat in dezvoltare in Romania
Poti sa te dezvolti profesional si sa construiesti o cariera de succes in domeniu
Poti sa promovezi pe pozitii manageriale, in acord cu rezultatele obtinute si disponibilitatea posturilor

Tichete de masa
Prime de Craciun si Paste
Program flexibil
Prime de loialitate

Noi suntem o echipa tanara, diversa si deschisa provocarilor.
De abia asteptam sa te cunoastem si sa lucram impreuna!

Yum! Brands este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie - KFC, Pizza Hut și Taco Bell - sunt liderii globali în materie de produse alimentare din categoriile: pui, pizza și stil Mexican.
10.000 de restaurante Pizza Hut deservesc zilnic milioane de clienţi în mai mult de 90 de ţări.
In Romania , Pizza Hut detine 21 de restaurante , iar Pizza Hut Delivery detine 17 restaurante, care asigura servicul de livrare la domiciliu a unor produse Pizza Hut.
Oferim incredere colegilor cu care lucram si credem ca noi, toti , facem diferenta, prin calitatea serviciilor si disponibilitatea aratata.
Suntem Customer Maniaci, clienţii noştri fiind cei mai importanţi pentru noi.
Suntem Colleague Maniaci, colegii nostri fiind cei mai valorosi. Aici suntem o echipa !

Vino in echipa Pizza Hut!

VINO IN ECHIPA PIZZA HUT! CAUTAM CREW TRAINER DEDICAT!  -  PIZZA HUT