de ani Fără Frică...

Publicat 28 Apr 2006 | Reactualizat 28 Mai 2006 | Expiră 29 Mai 2006

VIDEOCHAT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Domnisoara tanara, serioasa si dornica de castiguri subsatntiale. Aspect fizic placut. Cunoscatoare PC la nivel mediu.

Descrierea jobului

Seriozirtate, aptitudini de comunicare.
Cadru de lucru legal, coditii foarte bune. Discretie si program flexibil.

Studio profesional de videochat, cu activitate legala in Romania angajeaza tinere modele cu aspect fizic placut care sa-si desfasoare activitatea intr-un cadru profesional. Cerinte : limba engleza mediu, cu cunostinte minime operare pc, deosebita seriozitate. Se asigura conditii deosebite de lucru, un pachet salarial atractiv cu carte de munca sau contract de colaborare, program flexibil, training si discretie totala. Se lucreaza in conditii profesionale doar pe un singur site exclusivist din Olanda.

Expirat
VIDEOCHAT  -  blueet art

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles