de ani Fără Frică...

Publicat 02 Sep 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Videochat

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tanara, cunostinte minime de limba engleza si buna dispozitie.

Descrierea jobului

Hostess pentru videochat, salarizare adecvata, cazare , masa. Cer si ofer seriozitate

Tanara, posed calculatoare, internet de mare viteza, conturi de studio, caut fete care vor sa le foloseasca de la mine de acasa. Cer si ofer seriozitate.

Expirat
Videochat  -  Persoana fizica

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles