Publicat 13 Nov 2007 | Expiră 14 Nov 2007

VIDEOCHAT PROFESIONAL

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam tanara(+18 ani) serioasa, cu initiativa si dorinta de a lucra intr-un colectiv profesional, tanar si capabil.
Cunoasterea unei limbi straine cat si minimul de operare al calculatorului sunt criterii necesare.

Descrierea jobului

Firma de videochat, angajam tinere modele si cupluri (baiat-fata) pt o colaborare de lunga durata. Dorim si oferim seriozitate, discretie si profesionalism. Garantam venirea banilor fara intarziere si fara exceptii, siguranta si intimitatea fiecarei persoane.

Pt mai multe informatii va rugam sa ne contactati prin intermediul siteului nostru, www.Girladdicts.com

Firma profesionala in domeniul videochatului, cu activitate in orasele Bucuresti, Ploiesti si Pitesti, in continua extindere si dezvoltare la standarde ridicate.

Experienta acumulata in cursul anilor ne ajutat sa ajungem la standarede ridicate in ceea ce priveste tehnica de calcul, decoratiunile, luminile, personalul si trainingul oferit.

Expirat
VIDEOCHAT PROFESIONAL  -  S.C. Streaming Media S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles