de ani Fără Frică...

E momentul să sărbătorim și să îți mulțumim că ești alături de noi! Hai să revedem împreună aventurile prin care am trecut și să descoperi surprizele pe care ți le-am pregătit

Publicat 17 Mai 2007 | Expiră 18 Mai 2007

videochat profesional

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Înapoi la joburi

Candidatul ideal

Tanara serioasa, dedicata si cu mintea deschisa.

Descrierea jobului

Toate detaliile referitoare la acest job le gasiti pe www.girladdicts.com .

Descrierea companiei

Firma noastra garanteaza servicii de calitate in domeniul activitatii de videochat. Oferim seriozitate, intimitate, siguranta si garantia banilor.

Expirat
videochat profesional  -  SC Video Streaming

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te informăm că site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza funcționalităților reduse ale acestuia. Accesează-ne cu încredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am înțeles
close