de ani Fără Frică...

Publicat 30 Iun 2006 | Reactualizat 30 Iul 2006 | Expiră 31 Iul 2006

VIDEO CHAT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DOAR pt FETE
Model VIDEO CHAT, pentru a lucra intr-un studio profesionist, si alaturi de o echipa profesionista.
Sediul companiei in Bucuresti, zona Sebastian.

O sa va contactam pe email, dupa ce aplicati va rugam sa va verificati adresa de email trecuta in CV.

Descrierea jobului

DOAR pt FETE, cunostinte limba franceza sau engleza, 4 -5 zile / saptamana, operare PC, aptitudini de modeling, cu sau fara experienta, varsta max 40 ani. Se asigura training.
Pentru cine nu stie ce inseamna acest job, rog sa se uite pe site-ul cumtv.com.

Posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
Salariu minim de inceput 250 EUR, perioada de proba 1 luna salariu eferit 700E-1000E /luna, bonusuri lunare, bonuri de masa, cresterea salarului odata cu vechimea, carte de munca, asigurari medicale.

Expirat
VIDEO CHAT  -  SUCCES SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles