de ani Fără Frică...

E momentul să sărbătorim și să îți mulțumim că ești alături de noi! Hai să revedem împreună aventurile prin care am trecut și să descoperi surprizele pe care ți le-am pregătit

Publicat 23 Sep 2008 | Expiră 23 Sep 2008

VIDEO CHAT

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Înapoi la joburi

Candidatul ideal

Aspect fizic placut, serioasa si dornica de munca.

Descrierea jobului

Cautam doar fete.

Descrierea companiei

VC Studio angajeaza modele peste 18 ani pentru videochat in Bucuresti. Cerinte: limba engleza mediu, cunostinte minime operare pc si deosebita seriozitate.
Castiguri intre 500 si 1000 de Euro, Studio profesional, program flexibil.

Expirat
VIDEO CHAT  -  VC Studio

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te informăm că site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza funcționalităților reduse ale acestuia. Accesează-ne cu încredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am înțeles
close