de ani Fără Frică...

Publicat 05 Mai 2008 | Expiră 05 Mai 2008

video chat

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in continuua cautare de modele, fete dragute, nonconformiste, sociabile, pentru a colabora cu succes in exotica lume a video-chatului. Detinem experienta necesara pentru a va asigura succesul in aceasta activitate. Punem foarte mult accent pe seriozitatea cu care tratam activitatea noastra si oferim oportunitati multiple in functie de experienta si pregatirea dumneavoastra

Descrierea jobului

Detalii importante:

- Varsta pentru angajare - minim 18 ani - maxim 50 ani;
- Asiguram carte de munca;
- Posibilitate de lucru part-time;
- Raspundem doar solicitarilor care au numar de telefon si poza atasata formularului;
- Oferta este valabila doar pentru modelele care pot lucra in Bucuresti sau Brasov;
- Colaboram doar cu modele care vor sa lucreze in STUDIO.

Expirat
video chat  -  ideal life s.r.l

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles