de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2007 | Expiră 23 Oct 2007

Video chat

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam fete hotarate , care stiu ce inseamna video chatul si cati bani se castiga .

Descrierea jobului

Fetele vor putea lucra de la ele de akasa urmand k profitul sa fie imparit cu noi ,
Noi 30% restul voua
Conturile vor fi pe 4 siteuri : 3 in dolari unul in euro !
Castiguri nelimitate pentru persoanele serioase!!!

Astept fete ( nu baieti ) din toata tara , hotarate , care sa nu fie pudice si care sa fie constiente k trebuie sa se dezbrace pentru a castiga bani.
Siteurile nu pot fi accesate din Romania!
Castiguri minime de 500 euro pe luna !!
Ma puteti gasi la 0765531206
sau id messanger ilega_l

Expirat
Video chat  -  Money xxx

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles