Publicat 09 Oct 2014 | Reactualizat 06 Nov 2014 | Expiră 10 Nov 2014

VERIFICATOR DOCUMENTE EXPEDITIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii
- experienta in verificarea marfi i(constituie un avantaj)
- adaptabilitate la munca in echipa
- disponibilitate la program flexibil
- seriozitate, organizare,responsabilitate, atentie la detalii
- disponibilitatea de a lucra si in tura de noapte.

Descrierea jobului

- verificarea cantitativa si calitativa a marfii comisionate pentru filiale
- responsabil pentru orice neconformitate constatata ulterior intre stadiul fizic si cel scriptic pentru marfa verificata de catre el
- participa la verificarea stocurilor si inventare
- intocmirea documentelor de transport
- sigilarea camioanelor
- stabilirea curselor in functie de comenzile filiarelor

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.

La ora actuală grupul REWE este reprezentat în peste 13 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 40 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 187.000. În afară de comerţul en detail din domeniul alimentar REWE mai este activ la nivel european şi în domeniul turismului cât şi cel al comerţului cu articole de tipul Do-it-Yourself.

În România concernul este prezent prin liniile de desfacere Billa, XXL Megadiscount şi prin magazinele Penny Market.

Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând aproximativ 3000 de angajaţi.

Suntem o companie internaţională în plină expansiune. Prin magazinele noastre XXL Megadiscount, şi prin magazinele Penny Market oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare.

Expirat
VERIFICATOR DOCUMENTE EXPEDITIE  -  REWE ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles