VARA | Personal Restaurant | SARDINIA | Grand Beach Resort

Studii
Departamente
Salariu 1250 - 1800 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Esti in cautarea unui loc de munca pe timpul verii intr-un hotel ? Daca da, de ce sa nu incerci un job in frumoasa insula din Marea Mediterana, Sardinia, Italia?

Pentru unul din clientii nostri, un renumit Grand Beach Resort 4-5* din Sardinia, ce ofera privelisti uluitoare asupra marii si lagunei, cautam urgent (plecare imediate):
  • Ospatari
  • Hostess
  • Casieri
  • Sefi de echipa
  • Supervisori ( Maitre D’)
  • Manageri de Restaurant

Cerinte:
  • Dorinta de a lucra timp de 2-5 luni (Data de incepere: imediat, 1 Iunie si 1 iulie)
  • Experienta in domeniu
  • Se accepta persone cu atitudine implicata si proactiva, personalitate placuta, atentie la detalii
  • Disponibilitate imediata
  • Limbi straine : Italiana si/sau Engleza. *Limba Italiana este obligatorie pentru Managerii de Restaurant
  • Certificat vaccin Covid

Descrierea jobului

Beneficii :
  • Salariile nete sunt cuprinse intre €1.250 ( ospatari ) – pana la €1.800 ( Manageri de restaurant) + Tips
  • Cazare asigurata
  • 3 mese / zi – gratuite
  • Bilet de avion
  • Bonus la sfarsitul contractlui (TFR - 7% din totalul salariului platit)

Alte informatii:
  • Durata contract : 2-5 luni
  • Se lucreaza 6 zile/ saptamana, 40 de ore
  • Se lucreaza in ture
  • Exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare, ce vor fi platite cu 30% in plus
  • Nu se percepe niciun fel de comision

Te incadrezi in cerintele postului si doresti sa aplici? Atunci trimite CV-ul tau la adresa summer22@kglobal.co.uk

K Global is a UK based international consultancy, with over 20 years of experience recruiting from all over the globe.

We strictly do not charge job applicants any kind of recruitment fees

For more information, please visit www.kglobal.co.uk

Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022