Publicat 15 Feb 2018 | Reactualizat 12 Mar 2018 | Expiră 12 Apr 2018

Vanzator(oare) - Magazin Trainersport Galeria Auchan Sud

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Sa fie o persoana dinamica, cu o atitudine pozitiva;
- Sa aiba abilitati de comunicare directa;
- sa aiba abilitati de organizare si planificare;
- Sa aiba spirit de echipa si simtul raspunderii;

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Responsabilitati
- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea;
- Se asigura in permanenta de completarea marfii in magazin;
- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist;
- Mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti , in timpul programului de lucru;
- Implementeaza sarcinile trasate de catre managerul magazinului;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv format din salariu fix + procent din vanzari;
- Contract incheiat pe durata nedeterminata;
- Mediu de lucru modern, curat, dinamic;

Societatea noastra are ca obiect de activitate vanzarea de articole de imbracaminte, incaltaminte si accesorii sport, in magazine specializate. Ne dorim sa ne dezvoltam, ajutati de entuziasmul si implicarea întregii echipe.
Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si performanta si consideri ca esti candidatul ideal, te rugam sa-ti depui candidatura pe site si te contactam!

Expirat
Vanzator(oare) - Magazin Trainersport Galeria Auchan Sud  -  Total Sport Shop