Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 15 Iun 2018

Vanzator/Lucrator Comercial

5 posturi

Candidatul ideal

Persoana placuta, spontana
Bune abilitati de comunicare cu clientii
Vesela, deschisa
Adoptarea unei tinute corespunzatoare rolului de vanzator
Orientare spre rezultate, determinata, responsabila si serioasa
Disponibilitatea de a lucra in schimburi

Descrierea jobului

Deservirea clientilor intr-o maniera profesionista;
Aranjarea marfurilor in vitrina;
Retragerea produselor neconforme de la vanzare;
Evidentierea termenelor de valabilitate la produse;
Respectarea principiului FIFO privind expunerea marfii;
Marcarea produselor in casa de marcat,eliberarea bonului fiscal si incasarea acestuia;

Yolo Vanmart reprezinta o companie tanara pe piata romaneasca, insa a carui nucleu s-a format in jurul unei echipe experimentate, dinamice si dornica de afirmare.Inca din stadiul de formare, ne-am propus sa oferim mereu doar cele mai bune solutii si sa le implementam ca si cum am fi noi beneficiarii.

Te asteptam sa te alaturii echipei noastre.

Vanzator/Lucrator Comercial  -  YOLO VANMART SRL