Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 16 Iun 2018

Vanzator/Lucrator Comercial

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana placuta, spontana
Bune abilitati de comunicare cu clientii
Vesela, deschisa
Adoptarea unei tinute corespunzatoare rolului de vanzator
Orientare spre rezultate, determinata, responsabila si serioasa
Disponibilitatea de a lucra in schimburi

Descrierea jobului

Deservirea clientilor intr-o maniera profesionista;
Aranjarea marfurilor in vitrina;
Retragerea produselor neconforme de la vanzare;
Evidentierea termenelor de valabilitate la produse;
Respectarea principiului FIFO privind expunerea marfii;
Marcarea produselor in casa de marcat,eliberarea bonului fiscal si incasarea acestuia;

Yolo Vanmart reprezinta o companie tanara pe piata romaneasca, insa a carui nucleu s-a format in jurul unei echipe experimentate, dinamice si dornica de afirmare.Inca din stadiul de formare, ne-am propus sa oferim mereu doar cele mai bune solutii si sa le implementam ca si cum am fi noi beneficiarii.

Te asteptam sa te alaturii echipei noastre.

Expirat
Vanzator/Lucrator Comercial  -  YOLO VANMART SRL