Publicat 19 Apr 2017 | Reactualizat 17 Mai 2017 | Expiră 21 Mai 2017

Vanzatori cu experienta - pentru vase de croaziera

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Nivel bun de comunicare in limba engleza;
- Cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj;
- Experienta profesionala si/sau cunostinte in domeniul postului solicitat;
- Experienta anterioara pe vase de croaziera constituie avantaj;
- Persoana serioasa, dinamica, entuziasta, dornica de a experimenta si de a evolua in toate aspectele, personal si profesional;
- Atitudine pozitiva, abilitati in relatii cu clientul si comunicare.

Descrierea jobului

- Vanzarea directa a produselor catre consumator pe vase de croaziera;
- Promovarea produselor in conformitate cu standardele companiei.

Beneficii:
- Obtinerea unor venituri stabile si progresive;
- Costurile pentru masa si cazare asigurate;
- Posibilitatea de a vizita imprejurimile tarilor din timpul croazierelor.

Expirat

Vanzatori cu experienta - pentru vase de croaziera  -  Arlon