Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Vanzator / Vanzatoare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-sociabil
-amabil
-educat
-lucru in echipa
-ordonat
-punctual

Descrierea jobului

Magazin specializat in comercializarea sistemelor de fixare(suruburi,saibe,piulite) , www.fixkit.ro.

OBIECTIVELE DE PERFORMANTA ALE POSTULUI: Titularul postului are un rol in activitatea de executie a operatiunilor ce derivã din:
• Cunoasterea corespunzatoare a atributiilor si responsabilitatilor postului;
• Comunicare ireprosabila cu clientii,
• Servirea rapidã si calitativa a clientului,
• Disciplina financiara privind intocmirea actelor contabile primare;
• Respectarea reglementarilor privind protectia muncii;
• Asimilarea instructiunilor privind munca;
• Adaptare rapida la noua tehnologie;
• Utilizarea eficienta a resurselor materiale;
• Memorie, spirit de echipa, initiativa
RESPONSABILITĂŢILE POSTULUI:
Legat de activităţile specifice, răspunde de:
• Respectarea disciplinei financiare privind încasările şi plăţile în numerar
• Respectarea plafonului de casă
• Asigurarea stocurilor si necesarului de monetar de rezerva
• sa urmareasca conditiile de valabilitate, pastrare, depozitare, manipulare si administrare produse
• Aplicarea stricta a regulilor de comert privind vanzarea produselor , si corecta gestionare a acestora;
• Suporta in cazul unor lipsuri certe aparute in gestiunea de care raspunde, conform legislatiei in vigoare ;
• Îmbunătăţirea permanentă a pregătirii sale profesionale şi de specialitate
• Păstrarea confidenţialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de firmă
• Utilizarea resurselor existente exclusiv în interesul firmei
• Respectarea prevederilor normativelor interne şi a procedurilor de lucru privitoare la postul său
• Adoptă permanent un comportament în măsură să promoveze imaginea şi interesele firmei
• Se implică în vederea soluţionării situaţiilor de criză care afectează firma
• Respectarea programului de lucru si de folosirea integrala a timpului de munca;
• Trebuie sa isi desfasoare activitatea, in conformitate cu pregatirea si instruirea sa, precum si cu instructiunile primite din partea angajatorului, astfel incat sa nu expuna la pericol de accidentare sau imbolnavire profesionala atat propria persoana, cat si alte persoane care pot fi afectate de actiunile sau omisiunile sale in timpul procesului de munca.
AUTORITATEA POSTULUI:
• Are acces la casă şi numerar
• Solicită şi utilizează echipamentele/consumabilele puse la dispoziţie de firmă

Descrierea companiei

Ce este este Fixkit?

- Este kitul tau complet de fixare. De 11 ani.

De ce sa apelezi la Fixkit?

- Aici gasesti solutia de fixare pe care o cautai.

Poti sa ai incredere in Fixkit?

- Intreaba-i pe clientii nostri – ei sunt multumiti!

Expirat
Vanzator / Vanzatoare  -  STANDARDSTOCK SRL