Vanzator suplimente nutritive

Nutriland Sport S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce dorim de la candidatul nostru?
  • sa aiba cunostinte si dexteritate in operarea PC-ului (OBLIGATORIU)
  • sa fie o persoana punctuala
  • sa aiba abilitati excelente de comunicare, fara greseli gramaticale, in vederea conversatiilor cu clientii
  • sa aiba o atentie deosebita la detalii, spirit de observatie si corectitudine
  • sa dea dovada de initiativa si implicare
  • sa aiba capacitatea de a lucra in echipa
  • sa fie o persoana foarte organizata
  • experienta in zona retail/ecommerce constituie un avantaj
  • limba engleza constituie un avantaj

Descrierea jobului

Care sunt sarcinile job-ului?
  • vanzarea si promovarea produselor disponibile in magazin
  • orientare spre client
  • oferire consultanta pentru client in functie de obiectivele acestuia
  • receptie marfa
  • apelarea telefonica a clientilor in vederea trimiterii comenzilor de pe platforma online si reconfirmarea adresei acestora
  • preluarea si gestionarea comenzii online cu tot ce implica aceste actiuni: pick-up produse de la raft, ambalarea acestora corespunzator, asezarea in cutii, emiterea documentelor pentru livrare, lipirea AWB-urilor, procesare retururi, asezare marfa la raft retururi
  • aranjarea constanta a produselor astfel incat rafturile sa fie intotdeauna pline
  • verificarea termenelor de valabilitate si raportarea produselor cu termen mai mic de 6 luni catre managerul de magazin
  • asigurarea curateniei in magazin, atat in sala de vanzare cat si in restul spatiilor. Aceste actiuni implica: stergere praf, maturat, aspirat, spalat, curatenie toaleta
Care sunt beneficiile?
  • training specializat
  • contract individual de munca pe perioada determinata 3 luni (proba). Dupa terminarea perioadei de proba se va face contract pe perioada nedeterminata
  • pachet salarial avantajos
  • bonusuri de sarbatori (Craciun, Paste)
  • cresteri salariale anuale in functie de performanta

Descrierea companiei

Cine suntem si ce cautam?
Suntem o echipa tanara si dinamica, in proces de dezvoltare continua. Cautam o persoana care sa lucreze alaturi de noi la magazinul din zona Piata Unirii, Bucuresti, de Luni pana Vineri intre orele 12:00 - 20:00, cu posibilitate de lucru si sambata (5 ore/zi). Daca esti pasionat de nutritia sportiva te asteptam in echipa noastra!
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.