de ani Fără Frică...

Publicat 24 Oct 2019 | Reactualizat 21 Nov 2019 | Expiră 24 Nov 2019

Vanzator servicii HVAC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in promovarea si vanzarea de servicii termice, climatizare, sanitare de minim 3 ani
- orientat spre obtinerea de rezultate
- excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- prezenta placuta

Descrierea jobului

- promoveaza si vinde serviciile si echipamentele din portofoliul companiei
- contacteaza si viziteaza clientii/potentialii clienti urmarind promovarea produselor si imaginii companiei
- prezinta ofertele de servicii tuturor clientilor / potentialilor clienti
- raspunde de dezvoltarea raporturilor dintre clienti si companie (largirea numarului de clienti, a gamei de produse, a valorii comenzilor)
- urmareste activitatile desfasurate in piata de companiile din acelasi domeniu de activitate
- intocmeste rapoarte privind activitatea de vanzare
- disponibilitate pentru activitate de teren
- salariu fix de 3.500 ron + variabil de pana la 10% din marja realizata

- experienta de peste 29 de ani pe piata serviciilor si echipamentelor termice – sanitare din Romania si Germania
- orientata catre client
- ofera un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa dinamica
- www.lpv.ro
- locatie Soseaua Alexandriei nr. 197 sector 5

Expirat
Vanzator servicii HVAC  -  Lpv Service Consult

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles